DOPRAVA ZDARMA OD 2100,- Kč kromě akčního a zlevněného zboží

Pegas comfort

Matrace PEGAS COMFORT

Technické parametry

Materiál: HR pěna - 4 cm

               PUR pěna - 9 cm

               Koňský vlas - 1 cm

               VISCO pěna - 6 cm

Výška jádra: 20 cm

Tuhost: T4/T5

Nosnost: 120 kg

Potah: Aloe Vera Silver

Snímatelný potah: ano

Typ roštu: lamelový, laťový

Polohovatelný rošt: ano

Typ matrace: oboustranná

Záruka jádra: 3 roky

Rozměr matrace: 90 x 200, 80 x 200

Dodací lhůta: 3 - 5 dnů

 

9 100 Kč
Skladem

Popis produktu

Matrace PEGAS COMFORT se řadí mezi exkluzívní oboustranné matrace vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Vrchní strana matrace je členěna do 7 zón 3D profilované HR pěny, což zajišťuje dokonalé přizpůsobení se poloze těla. Spodní strana matrace má rovný povrch z paměťové VISCO pěny, pod kterou je plotna z kvalitního koňského vlasu k udržení zdravého mikroklima v matraci. Mezi vrchní a spodní vrstvou se nachází plotna z PUR pěny.

Potah Aloe Vera Silver je vyrobený z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Je ideálním řešením pro alergiky a osoby s jemnou pokožkou. K dosažení antibakteriálních vlastností je potah prošitý nitěmi obsahujícími aktivní stříbro. Ionty stříbra zabíjejí roztoče, spory hub a plísně, čímž dlouhodobě udržují matraci bez zápachu, hygienicky svěží.  stříbro v kombinaci s výtažky z aloe vera dodávají potahu antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah se uzavírá na dělitelný zip a může se prát na 60 °C. Navíc je opatřen úpravou proti žmolkování.

Plotna z koňského vlasu je přírodní materiál používaný v nejkvalitnějších matracích. Vyznačuje se prodyšností a schopností odvádět vlhkost. Materiál je pevný a pružný, dokonale se přizpůsobí poloze těla v průběhu spánku a vždy se vrátí nazpět do původního tvaru. Rovněž prodlužuje životnost matrace.

Paměťová VISCO pěna se pod tlakem a tělesnou teplotou dokonale přizpůsobí tělu a stabilizuje ho v optimální poloze, což přispívá ke klidnému a zdravému spánku.

PUR pěna vyniká svojí výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností.

HR studená pěna vyniká vysokou pružností se zachováním tvarové stálosti a životnosti.

 

 

Kód Kód: 208
Kategorie: Matrace a potahy na matrace