DOPRAVA ZDARMA NA VŠE!

Pokyny k údržbě

SWISS SATIN – švýcarský premium satén

Ložní tkanina vyrobená z nejkvalitnější dlouhovláknité bavlny,z jemné superčesané  příze 100/1 Nm (100 m příze má hmotnost 1 g). Látka má atlasovou saténovou vazbu, což jí dodává hedvábný lesk. Díky těmto přízím a sofistikovanosti celého technologického procesu (tkaní, mercerace, úprava před digitálním tiskem a následné procesy po tisku) obdržíme ve finále dokonalou látku ke zhotovení luxusního ložního povlečení Svoboda textil. 

Při dodržení pokynů k údržbě si povlečení zachová hedvábný lesk, jemný omak, jas a čistotu barev po mnoho let.

 

 

Pokyny k údržbě

  1. Než povlečení vložíte do bubnu pračky, obraťte jej rubovou stranou navrch a zapněte zipový uzávěr. Buben pračky musí být zaplněn pouze z poloviny, aby se prádlo nemuchlalo.
  2. Před prvním použitím ložního prádla ze švýcarského premium saténu prádlo vyperte v automatické pračce na 60 °C s programem na barevné bavlněné prádlo a to samostatně. S ohledem na použitý způsob tisku se nadbytečná barva odepere a barvy na povlečení se ustálí. Při dalším praní můžete prát jen na 40°C.
  3. Na praní používejte výhradně prášky na barevné prádlo bez optických zesvětlovačů.
  4. K odstřeďování použijte mírné otáčky.
  5. Po skončení pracího programu neprodleně prádlo vyndejte z pračky a sušte nejlépe volně zavěšené v polostínu lícem dovnitř. Nikdy nesušte na přímém slunci, aby nedošlo k vyblednutí barev. Pokud sušíte v sušičce nastavte program mírné sušení.
  6. I když je látka opatřena nežehlivou úpravou, je možné povlečení pro dokonalý vzhled přežehlit žehličkou na 150 °C. Při žehlení nikdy nepřejíždějte teplou žehličkou přes zip ani zipový uzávěr. Mohlo by dojít k poškození zdrhovadla , eventuálně látky.
  7. Ložní prádlo chemicky nečistěte.
Zpět do obchodu